Sběrné místo autovraků   >   Ekologická likvidace nákladních vozidel a strojů

Ekologická likvidace nákladních vozidel a strojů

Ekologická likvidace nákladních vozidel a strojů

Ochrana přírody a ekologie se v posledních letech skloňuje ve všech pádech. Stále stoupající rozvoj automobilismu sebou nese také problémy s ojetinami či havarovanými vozidly. V minulosti byly k vidění nejrůznější vraky, které jejich majitelé nechávali stát na ulici, v horším případě i v přírodě. Rovněž černé skládky tvořily z velké části nejrůznější autosoučásti, od nabouraných a rezavých karoserií až po nepotřebné pneumatiky. Nejhorší důsledky způsobují zbytky provozních náplní, jako jsou oleje, brzdové kapaliny apd. Dostávají se do půdy a do spodních vod a způsobují tak nesmírné škody. Všechny tato negativní stránky motorismu se snažíme eliminovat i my ekologickou likvidací vyřazených nákladních vozidel a strojů.

Jak postupovat

Pro majitele nepotřebného vozidla je to jednoduché, neboť stačí zavolat nebo zaslat zprávu ve formě SMS na naše číslo 777 321 587 nebo využít naši bezplatnou telefonní linku 800 206 206. Další možností je vyplnění formuláře na webových stránkách vykupautovraku.com, případně se s námi spojit prostřednictvím e-mailu blazasrot@seznam.cz. V každém případě se s vámi spojíme a dohodneme místo a čas převzetí daného vozidla, které zdarma odvezeme.

Jaká vozidla vykupujeme

Vykupujeme vysloužilá a havarovaná vozidla bez ohledu na model, značku, či stáří, a to jak osobní automobily, tak i užitková a nákladní vozidla nebo motocykly. Tuto službu nabízíme motoristům z řad fyzických i právnických osob v Ostravě a jejím okolí do vzdálenosti 100 km, a to zdarma. Majitel autovraku od nás dokonce dostane i finanční odměnu odstupňovanou podle značky, stáří a celkového stavu daného vozidla, motocyklu či jiného stroje. Nemusíte se o nic starat, neboť od vás vozidlo odvezeme zdarma a vystavíme vám doklad potřebný pro odhlášení vozidla z evidence motorových vozidel.